به جرات می توان گفت که جشنواره وب و موبایل بزرگترین و مهم ترین رویداد رقابتی در عرصه تکنولوژی و نرم افزار در سطح ملی است. هر ساله جمع کثیری از فعالان این حوزه به رقابت با یکدیگر در دسته های مشخص شده می پردازند.

دوستان چاپ اینجایی سال گذشته را به خاطر دارند. گفتم سال گذشته...

 

خوب تر که فکر میکنم یکسال نبود! از نظر کاری و گستردگی فعالیت عملا بیش از یکسالمان زحمت کشیدیم، از طرف دیگر طبق یک خصلت قدیمی و عمومی، وقتی فکر می کنیم و درصدد اظهار نظر در مورد دوران گذشته هستیم، ناخودآگاه "چه زود گذشت" ای گفته و شروع به مرور خاطره ها می کنیم. واقعا هم که زود گذشت. انگار چند ماهی بیشتر نگذشته. بگذریم...

 

صحبت از جشنواره هشتم وب و موبایل بود...

سال گذشته مثل بسیاری از شرکت کنندگان در جشنواره نام نویسی کردیم و تمام تلاش خود را برای جلب نظر کاربران و داوران به کار بستیم. هرچند که در نهایت موفق به کسب عنوانی نشدیم. اما ذات رقابت هیجان انگیر بود و عاملی برای یادگیری، تلاش بیشتر و امید به آینده. از همان موقع تلاش برای حضور پررنگ تر و چشم گیر تر را سرلوحه کار کرده و سعی کردیم از ناکامی و شکست ها، ناامید نشویم. پس بیایید با هم مروری داشته باشیم به عملکرد وب سایت چاپ اینجا در یکساله بعد از حضور در جشنواره هشتم وب:

 

ثبت درخواست برای ورود به پارک علم و فناوری

تغییر درگاه واسط پرداخت به زرین پال

راه اندازی بخش گالری محصولات سایت

ادامه فعالیت های اداری و پشت سر گذاشتن مرحله پیش فیلتر برای ورود به پارک علم و فناوری

دریافت ای نماد (نماد اعتماد الکترونیک)

شروع حضور رسمی و فیزیکی دفتر در پارک علم و فناوری(خرداد 95)

حضور در پانزدهمین نمایشگاه الکامپ فارس

حضور در دیدار وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از پارک علم و فناوری فارس و توضیح و تشریح طرح چاپ اینجا

 به ایشان و هیئت همراه

شرکت در مسابقات نوآوری و کسب و کارهای اینترنتی دانشگاه شیراز و دریافت تقدیرنامه، لوح و جایزه نقدی به عنوان تیم شایسته تقدیر

اتمام دوره پیش رشد و ورود به مرحله رشد پارک علم و فناوری(دی ماه 95)

حضور در جمع کسب و کارهای اینترنتی فارس و شرکت در اولین جلسه این اجتماع در اتاق اصناف استان که نویدبخش شروع همکاری های جدیدی برای کلیه حاضران بود.

شرکت در نهمین جشنواره وب و موبایل ایران و شروع رقابت با سایر شرکت کنندگان

 

و بالاخره در روز 28 بهمن ماه علاوه بر قرار گرفتن در جمع پنج کاندیدای برگزیده در دسته بندی بهترین فروشگاه های اینترنتی استانی کشور در آرای مردمی، رتبه اول را از دیدگاه داوران جشنواره به دست آوردیم.

 

 

این موفقیت را مرهون حسن توجه همیشگی شما مشتریان گرامی، تیم فنی فعال و صد البته در سایه الطاف بیکران خداوند هستیم و تلاش می کنیم با ارئه خدمات و محصولات با کیفیت و قیمت مناسب پاسخگوی خوبی برای شما همراهان گرانقدر باشیم. یادآور می شوم که همانطور که سال گذشته از عدم کسب نتیجه درس گرفته و بر تلاشمان افزودیم امسال نیز پس از کسب این عنوان به کلیه همگروهان و شرکت کنندگان احترام گذاشته و می دانیم که این جایگاه نباید عامل صفات ناپسندی چون خود برتربینی و یا کم کاری گردد.

 

در پایان این نوشتار از وبلاگ چاپ اینجا، مطلب را با دو بیت از یکی از غزلیات لسان الغیب به پایان می برم که بی ارتباط با متنی که خواندید نیست:

 

گرچه وصالش نه به کوشش دهند**********هرقدر ای دل که توانی بکوش

لطف خدا بیشتر از جرم ماست***********نکته سربسته چه دانی خموش