سالهاست که ما تخم مرغ های رنگی و نقاشی شده رو توی سفره های نوروزمون می گذاریم. یک کار جذاب و زیبا. اما تا حالا شده که بخواین عکس کوچولوی عزیزتون رو روی تخم مرغ دربیارید. اگر هم خواستین کار خیلی دشواری در پیش داشتین. دست کم ما که از پس نقاشی کردنش بر نیومدیم! بیاین به کمک چاپ اینجا این کار رو انجام بدیم. پس دست بکار بشین...

می خوایم با کمک کامپیوتر و پرینتر خونه این کار رو انجام بدیم. این کار خیلی ساده است و شما خودتون به راحتی میتونید انجامش بدید!

 

برای شروع یه دونه دستمال کاغذی  سفید و ساده را روی برگ A4  قرار میدهیم ولبه های دستمال کاغذی را با چسب نواری روی برگ A4 می چسبونیم. لطفا دقت کنید که دستمال کاغذی صاف باشه.

حالا کاغذ A4 رو که دستمال کاغذی روی اون قرار داره، داخل پرینتر قرار میدیم.

 

بعد عکسی که دوست دارین رو، روی دستمال کاغذی چاپ می کنیم. دقت کنید که سایز چهره باید با ابعاد تقریبی 3 در 4 سانتی متر باشه. در مرحله بعد لایه ی رویی دستمال کاغذی را برمیداریم(در صورتی که دستمال کاغذی شما دو یا چند لایه هست) و تصویر اصلی را با قیچی از قسمت های اضافی روی دستمال جدا میکنیم.

 

در مرحله آخر طرح روی دستمال کاغذی را روی تخم مرغ می چسبونیم. این کار را هم میشه با چسب چوب انجام بدین و هم تافت موی سر. دیگه کار تمومه! از چاپ کردن طرح دلخواهتون روی تخم مرغ لذت ببرید.

 

 

همونطور که دیدید کار خیلی سختی ندارین و با ابزارهای معمولی  هم قابل انجام هست. حتما این کار نو رو تجربه کنید، جالبه و ارزشش رو داره.

 سفره های نوروزتون رنگارنگ و سرشار از امید و نیکی.

 

چاپ اینجا ضمن تبریک پیشاپیش سال 95 به همه شما هموطنان عزیز، آرزوی بهترین ها رو برای همه شما از خداوند بزرگ در سال پیش رو دارد.